WARSZTATY

  • 27 September 2019 17:00
  • Łukęcin

Podczas tych dwóch dni odkryjesz swoją wewnętrzną siłę i mądrość, rozwiniesz pozytywny obraz siebie oraz odbudujesz szacunek do swojej osoby. Dowiesz się również jaki wpływ mają myśli na Twoje emocje i nauczysz się radzić sobie z nieprzyjemnymi uczuciami.
Podczas tego weekendu odkryjesz i rozwiniesz swoje naturalne mocne strony, aby z wiarą zacząć budować życie na własnych warunkach. Nauczysz się znowu ufać sobie, działając z pola serca i łącząc się ze swoją intuicją, wyłączając zewnętrzny szum i hałas.
Razem stworzymy bezpieczną przestrzeń uzdrawiającego spotkania, gdzie będzie miejsce na rozmowy, śmiech, łzy i zabawę. Będziemy zaglądały głęboko w siebie poprzez ćwiczenia, medytacje, pracę indywidualną oraz grupową. Wyjedziesz z tych warsztatów wewnętrznie wzbogacona na wielu płaszczyznach. Odmieni się sposób jak postrzegasz Siebie i otaczający Cię świat. Jest to warsztat dedykowany dla Kobiet, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu i wiedzą, że szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy ono od tego, co jest w nas samych.

I am going 5
available

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ