Każda z nas nosi w sobie radość i entuzjazm do robienia wybranych rzeczy.

 

Dla niektórych z nas cel i pasja w życiu są oczywiste i jasne. Jesteśmy świadome tego, co nas ekscytuje. Dla niektórych osób zidentyfikowanie pasji nie jest tak łatwe.

Być może nawet w pewnym momencie zadałaś sobie pytania: „Co powinnam zrobić ze swoim życiem?”, „Jaka jest moja pasja?” lub „Jaki jest cel mojego życia”?

Urodziłyśmy się z zestawem talentów i dzięki uporczywej praktyce możemy je rozwijać. Kiedy zaczniemy zdawać sobie sprawę z tego, co wzbudza w nas nieskończoną radość i satysfakcję, będzie nam łatwiej odnaleźć swój cel życiowy. To pozwoli nam codziennie czuć się szczęśliwymi, spełnionymi i zmotywowanymi do podejmowania działań.

Odnalezienie swojej pasji, to nie tylko kariera i pieniądze. To bycie autentyczną sobą. Tą, którą zakopałaś pod potrzebami i oczekiwaniami innych ludzi

Dzisiaj namawiam Cię do zadania sobie kilku pytań:

  • Jakie części mojego obecnego życia powodują we mnie prawdziwą ekscytację?
  • Co kocham robić?
  • Co przychodzi mi łatwo?
  • Co napełnia mnie energią i entuzjazmem?
  • Dla jakiej czynności mogłabym zrezygnować ze swoich innych planów?
  • Kiedy czuję największy spokój i harmonię wewnątrz siebie?
  • Co najbardziej pobudza mnie do życia i działania?

Pomyśl o rzeczach, które uwielbiasz robić, w których możesz się kompletnie zatopić. Kiedy je robisz, czas przestaje istnieć. Czujesz ogromną wewnętrzną radość i motywację. W tych właśnie momentach odnajdujesz pełną harmonię z życiem i swoją duszą. Robienie tego, co kochasz, prowadzi Cię do esencji tego, kim naprawdę jesteś. Kiedy znajdziesz odwagę, by podążać tą ścieżką, będziesz czuła entuzjazm i witalność, której potrzebujesz.

Nasze doświadczenia życiowe bardzo często popychają nas do robienia tego, co kochamy. Wiele naszych wewnętrznych podróży prowadzi nas na tę samą ścieżkę, gdzie odnajdujemy radość z bycia tym, kim naprawdę jesteśmy. Musimy jednak być uważne oraz mieć odwagę niezbędną do rozpoczęcia drogi, która wychodzi z naszego serca, a nie z opinii i oczekiwań otoczenia.

Kiedy odnajdziemy jasność w tym, co sprawia nam przyjemność, praca nad tymi zadaniami i projektami porywa nas do działania, nie możemy się od nich oderwać. Podążając tą ścieżką, dojdziemy do swojego celu życiowego. Im szerzej otworzymy oczy na wszystkie wskazówki, które życie daje nam każdego dnia, tym wyraźniej zobaczymy nasze cele życiowe.

Pomyśl o czasach, w których doświadczyłaś największej radości w swoim życiu. Czy jesteś tam, gdzie chcesz być? Czy osiągnęłaś już wszystko, o czym myślałaś?  Chcesz bardziej satysfakcjonującej kariery lub biznesu? Czy Twoje relacje mogą być głębsze, bardziej satysfakcjonujące i bardziej znaczące?

Women Onward co mnie w życiu ekscytuje
Women Onward Basia Coaching

Teraz chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie.

Czy wiesz co jest Twoją pasją w życiu? Co przychodzi Ci łatwo? Co uwielbiasz robić, nawet gdy jesteś zmęczona?

Pamiętaj, że wiele niesamowitych osób odwiedza tę stronę, aby poznać nowe narzędzia i inspirację. Twoja historia może być dokładnie tym, co ktoś inny potrzebuje teraz przeczytać, aby zainspirować się do zmiany i działania. Podziel się swoimi przemyśleniami i pomysłami w komentarzach.

Linki do innych postów, filmów itp. będą usunięte, ponieważ będą uznane za spam.

Dziękuję, jak zawsze, za czytanie, słuchanie i dzielenie się doświadczeniami z nami wszystkimi. Twoja życzliwość, hojność i entuzjazm są prawdziwym darem w moim życiu.

P.S. Jeśli ktoś, kogo znasz, usiłuje dowiedzieć się, co zrobić ze swoim życiem, podziel się tym postem. To naprawdę może jej pomóc!

Odwiedź mnie koniecznie na FacebookYouTubePatronite i Instagram

Koniecznie posłuchaj medytacji, którą dla Ciebie przygotowałam

Leave a Comment

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ