Jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie dowiesz się, czy było warto.

Dodaj pozytywne sentencje w ręcznie stworzonych grafikach do Swojego pokoju, czy biura. Za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz pojawi się uśmiech na Twojej twarzy, bo przypomnisz sobie, że masz w sobie moc, która pokona każdą trudność. Grafiki Women Onward wniosą jasność i radość do każdego pomieszczenia. Będą też idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Te inspirujące nadruki będą wyglądały elegancko w każdym miejscu.

Jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie dowiesz się, czy było warto. Women Onward Poster
Jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie dowiesz się, czy było warto. 

 

JAK TO DZIAŁA

  1. Kup przedmiot. Po potwierdzeniu płatności do Twojej skrzynki mailowej trafi wiadomość z linkiem do pobrania
  2. Pobierz plik PDF i wydrukuj go w domu lub drukarni.
  3. Według uznania możesz go włożyć w ramkę i ozdobić nią ścianę, biurko w pokoju lub biurze, które codziennie będzie Ci przypominać o Twojej sile i zmotywuje Cię do działania.

 

UWAGA. Ta grafika ścienna to profesjonalnie stworzony, wysokiej jakości plik PDF. Jest to własnoręcznie zaprojektowana i unikalna grafika, którą możesz samodzielnie wydrukować w dowolnym miejscu i czasie, oszczędzając w ten sposób pieniądze. Pokazana rama ma jedynie charakter podglądowy i nie jest dołączona.

TYLKO DO UŻYTKU OSOBISTEGO! Tylko do użytku niekomercyjnego. Nie możesz zmieniać, sprzedawać ani udostępniać pliku. Wszystkie prawa autorskie należą do Women Onward. Cyfrowe obiekty clipart, grafika, elementy projektu i czcionki używane w tym przedmiocie należą do ich właściciela.

Jest to produkt cyfrowy (nie zawiera żadnych fizycznych / drukowanych przedmiotów), dlatego NIE UZNAJEMY żadnych zwrotów ani wymian.

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ