Promocja Women Onward

Zanurz się w kolekcji afirmacji Women Onward. Znajdź dla siebie idealne nagranie, które sprawi, że Twoje serce stanie się lżejsze, umysł nieco wyraźniejszy, a duch gotowy na kolejną przygodę.
 
Pozytywne afirmacje to potężne stwierdzenia, które budują wewnętrzny dialog wzmacniający nową wizję, jaką masz o sobie i swoim życiu. Zastępują one negatywne myśli, które utrzymywałaś na swój temat i temat swojej przeszłości.
Kiedy zaczniesz wierzyć w zmiany i czuć się inaczej sama ze sobą, możesz poprowadzić swoje życie w nowym kierunku. Jeśli Twój umysł skupia się na pozytywnych rzeczach, będziesz bardziej skłonna podjąć działanie, wypróbować nowe rzeczy i mieć pewność, że możesz spełnić swoje marzenia. Tak więc afirmacje celowo skupiają umysł na tym, kim chcesz być i co chcesz robić.
 
? Teraz możesz pobrać każde z tych nagrań na swój telefon lub inne urządzenie i słuchać ich w wysokiej jakości, w każdej chwili, nawet gdy jesteś poza zasięgiem.

? AFIRMACJE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI

? AFIRMACJE SUKCESU

? AFIRMACJE MIŁOŚCI

? AFIRMACJE PRACY I ZARABIANIA

? AFIRMACJE WYBACZENIA

? AFIRMACJE BOGACTWA I PIENIĘDZY

?AFIRMACJE PEWNOŚCI SIEBIE

? AFIRMACJE ZDROWIA

? AFIRMACJE OSIĄGANIA CELÓW

 

Uwaga! Ten zestaw afirmacji został specjalnie stworzony, aby szybko poprawić wszystkie obszary Twojego życia. Kluczem do zmiany jest konsekwencja i wyrobienie nowych nawyków myślowych oraz działania.

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ