Women Onward medytacja Wewnętrzne Dziecko

Wewnętrzne dziecko jest najważniejszym aspektem, z którym należy nawiązać kontakt, ponieważ ta część jest najbliżej tego kim naprawdę jesteśmy – naszej esencji duchowej. Po nawiązaniu kontaktu z energią wewnętrznego dziecka, nareszcie będziesz mogła i potrafiła być beztroską, kreatywną i kochającą SOBĄ.

Żeby poznać i akceptować nasze emocje, musimy być w stałym kontakcie z naszym wewnętrznym dzieckiem. Ta część jest również kluczem do naszej kreatywności. Ono nie zastanawia się, co powiedzą inni. Działa i tworzy, ponieważ sprawia mu to radość. Jest ono otwarte na wszystko, nie ocenia. Jest bardzo wrażliwe i potrafi nawiązywać wspaniałe relacje z innymi. Pomoże Ci ono także otworzyć się na miłość w związku.

Osoby, które mają dobry kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem łatwo jest rozpoznać. Są to ci, z którymi przebywanie jest prawdziwą radością i przyjemnością. Niestety większość z nas wyparła te część siebie, ponieważ bardzo wcześnie nauczyłyśmy się, że świat nie jest bezpiecznym miejscem, więc zaczęłyśmy budować wewnętrzne mury. Z czasem stały się one potężne, ponieważ chcemy chronić te najwrażliwsze części nas samych. Dlatego, tak często nawet nie wiemy o istnieniu naszego dziecka.

Ten proces pozwoli Ci znaleźć prawdziwą równowagę w życiu. Dziecko potrzebuje uwagi, miłości, radości, czasu i możliwości kreatywnego wyrażania siebie. Jeśli mu to dasz, cala Twoja osobowość zacznie się harmonizować w zdrowy i zrównoważony.

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ