Witam Cię w świecie Women Onward, mam na imię Basia i dzisiaj przedstawię Ci kilka technik uspokojenia umysłu, lepszego snu, rozładowania stresu oraz polepszenia ogólnej jakości twojego życia. Dodatkowo rozpoczniemy głębokie odkrywanie Siebie samej, twojej wewnętrznej mocy i światła poprzez medytacje prowadzone oraz inne procesy.

Moje wizualizacje pomogą odkryć ci twoją naturę i lepiej zrozumieć otaczający Cię świat. Twoja świadomość zacznie się poszerzać i będziesz rozumieć coraz więcej rzeczy, ludzi i zjawisk. Kiedy zaczniesz poznawać siebie na głębszych niż do tej pory poziomach będzie Ci łatwiej przejąć kontrolę nad swoim życiem. Osiągniesz wewnętrzny spokój, będziesz lepiej spać, zaczniesz się bardziej cieszyć życiem, pozbędziesz się źródeł niepokoju i stresu, a przede wszystkim zbudujesz lepsza relację z samą sobą i otaczającymi Cię ludźmi.

Na mojej stronie znajdziesz cały wachlarz nagrań na różne tematy, tak aby jak najlepiej sprostać twoim potrzebom i pomóc Ci na danym etapie życia, w którym się obecnie znajdujesz. Wybierz te nagrania, które naturalnie przyciągną Twoja uwagę. Kiedy zaczniesz regularnie pracować nad sobą, zmiany, na które czekasz pojawią się w Twoim życiu. Każdego dnia zauważysz jak jakość twojego życia polepsza się.

Na początku praktykowanie medytacji może okazać się trudne lub dziwne, ale jak z każdą inną umiejętnością, którą chcesz w sobie rozwinąć, potrzebna jest praktyka. Daj sobie tydzień na codzienne słuchanie, aby wyrobić w sobie ten nowy nawyk. Pomyśl o intencji, co chciałabyś osiągnąć, jak chciałabyś się czuć? Jedyną rzeczą, która będziesz musiała zrobić, to znaleźć kilka minut dziennie, gdzie nikt nie będzie ci przeszkadzał i Ty w spokoju będziesz mogła wygodnie usiąść lub się położyć. Wyłącz tv, social media, ustaw telefon na tryb cichy.

Zanurz się w ciszy i spokoju. Zanurz się w sobie. 

Każde z nagrań słuchaj przez okres co najmniej 21 dni. Rób to codziennie, najlepiej wieczorem przed pójściem spać. I nie przejmuj się jeśli zaśniesz. Twój podświadomy umysł usłyszy i zaprogramuje pozytywne sugestie. Po zaledwie trzech tygodniach zauważysz, że zostały zakorzenione nowe zachowania. Po zakończeniu 3 tygodniowego programu, prawdopodobnie będziesz musiała od czasu do czasu odświeżyć go ponownie, kiedy poczujesz taka potrzebę.

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ