Women Onward Zestaw do Planowania

ABY UZYSKAĆ RABAT PRZY PŁATNOŚCI WPISZ KOD „PLANOWANIE”, A NASTĘPNIE WCIŚNIJ „ZASTOSUJ”

Zestaw planerów Women Onward to coś więcej, niż lista rzeczy do zrobienia. Odpowiednie podpowiedzi pomogą Ci być bardziej produktywną, zorganizowaną i efektywną każdego dnia, tygodnia i miesiąca.

W zestawie znajdują się profesjonalnie zaprojektowane, wysokiej jakości arkusze PDF do samodzielnego druku.

Starannie opracowane systemy planowania dnia, tygodnia, miesiąca, codzienna praktyka kochania Siebie oraz lista mocnych stron, która zainspiruje Cię do odkrycia Twoich unikalnych, naturalnych talentów, o których wcześniej nie myślałaś.

Ten stylowy i nowoczesny zestaw do planowania oraz praktykowania kochania Siebie jest idealny dla każdej osoby, która tak jak ja, jest bardziej wydajna, kiedy rzeczy zapisane są na pięknej liście.

Ustal swoje cele, a następnie stwórz łatwy do zarządzania plan działania i podziel go na małe zadania wypełniając odpowiednie arkusze.

Będziesz z Siebie dumna, poruszając się każdego dnia w kierunku Twoich marzeń i celów.

Arkusze idealnie nadają się do włożenia do ulubionego segregatora lub do wykorzystania luzem. Elegancki wzór, który możesz wykorzystywać i drukować wielokrotnie bez dodatkowych kosztów. Oryginalny rozmiar to standardowe A4, które możesz łatwo skalować do innych rozmiarów w ustawieniach drukarki.

Zestaw do planowania Women Onward.
Zestaw do planowania Women Onward.

Zestaw zawiera 5 arkuszy PDF gotowych do druku

  • Dzienny planer – do zorganizowania i zaplanowania całego dnia na jednym arkuszu, w tym ustalenie intencji na dany dzień, lista rzeczy do zrobienia, lista rytuałów, wyrażenie wdzięczności
  • Tygodniowy planer – idealny do zaplanowania całego tygodnia, zapisania ważnych spotkań, telefonów, celów i priorytetów
  • Miesięczny planer – do zaznaczenia ważnych dat, terminów, rzeczy do zrobienia, spotkań i priorytetów.
  • Dzienna praktyka kochania Siebie – ten arkusz pomoże Ci zmienić Twoje negatywne myśli na swój temat w pozytywne. Regularne wypełnianie tego arkusza pomoże Ci wyrobić zdrowe nawyki i zmieni Twoje nastawienie do Siebie samej.
  • Lista Twoich mocnych stron i naturalnych talentów – Odkrycie swoich mocnych stron, naturalnych talentów, zalet i umiejętności pozwoli Ci na jeszcze lepsze poznanie Siebie, jak również na świadome ich wykorzystanie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
Zestaw do planowania Women Onward. Planer na miesiąc, tydzień, dzień, mocne strony,
Zestaw do planowania Women Onward.

 

Mam nadzieję, że podobają Ci się arkusze, które dla Ciebie przygotowałam. Bardzo się cieszę, że mogę Ci w ten sposób pomóc być lepiej zorganizowaną oraz praktykować pokochanie Siebie każdego dnia. Dziękuję Ci za zakup moich produktów i nierozpowszechnianie ich. W ten sposób szanujesz moją pracę, czas i wysiłek jednocześnie wspierając mnie w tworzeniu nowych rzeczy, które pomagają innym osobom.

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ