When:27 September 2019 17:00
Where:Łukęcin
Subject:Warsztaty Rozwojowe dla Kobiet - Jestem WAŻNA
I am going 5
available

❣ Wyobraź sobie dwa dni, które mogą okazać się jedną z najważniejszych i najpotężniejszych rzeczy jakie zrobisz DLA SIEBIE w nadchodzących miesiącach.
Dwa dni, które dadzą Ci możliwość poznania kim naprawdę jesteś i jaką wartość możesz dać światu. Wyobraź sobie, że każdego dnia budzisz się z ogromną jasnością tego co chcesz, w co wierzysz i myślisz, bo odnalazłaś swój cel życiowy zgodny z Twoimi wewnętrznymi wartościami.

Powtarzanie starych zachowań i wzorców nie przyniesie Ci nowych rezultatów. Musisz zmienić swoje podejście i sposób myślenia, jak również podjąć działanie, aby zbudować życie, którego pragniesz. Nieważne w którym miejscu w życiu znajdujesz się w tej chwili, jakie problemy miałaś w przeszłości, ani co inni ludzie o Tobie myślą. To co naprawdę się liczy, to to kim możesz się stać, kiedy ZDECYDUJESZ się zacząć pracę od wewnątrz.

?Z wielką przyjemnością zapraszam Cię na drugą edycję warsztatów rozwojowych dla Kobiet “Jestem ważna”

Women Onward Warsztaty

Podczas tych dwóch dni odkryjesz swoją wewnętrzną siłę i mądrość, rozwiniesz pozytywny obraz siebie oraz odbudujesz szacunek do swojej osoby. Dowiesz się również jaki wpływ mają myśli na Twoje emocje i nauczysz się radzić sobie z nieprzyjemnymi uczuciami.
Podczas tego weekendu odkryjesz i rozwiniesz swoje naturalne mocne strony, aby z wiarą zacząć budować życie na własnych warunkach. Nauczysz się znowu ufać sobie, działając z pola serca i łącząc się ze swoją intuicją, wyłączając zewnętrzny szum i hałas.
Razem stworzymy bezpieczną przestrzeń uzdrawiającego spotkania, gdzie będzie miejsce na rozmowy, śmiech, łzy i zabawę. Będziemy zaglądały głęboko w siebie poprzez ćwiczenia, medytacje, pracę indywidualną oraz grupową. Wyjedziesz z tych warsztatów wewnętrznie wzbogacona na wielu płaszczyznach. Odmieni się sposób jak postrzegasz Siebie i otaczający Cię świat. Jest to warsztat dedykowany dla Kobiet, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu i wiedzą, że szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy ono od tego, co jest w nas samych.

✅Stworzysz trwałą wewnętrzną zmianę, która uspokoi Twój rozbiegany umysł
✅Przestaniesz krytycznie oceniać Siebie. Nauczysz się patrzeć na Siebie oczami wyrozumiałości i miłości
✅Odkryjesz swoją wewnętrzną mądrość i nauczysz się jej używać w praktyce
✅Poznasz techniki radzenia sobie z emocjami i jaki wpływ na nie mają Twoje myśli.
✅Nabierzesz pewności Siebie i wiary we własne możliwości oraz wzmocnisz samo zrozumienie i poczucie własnej wartości
✅Znajdziesz bezpieczne miejsce na wielkie marzenia, odkrywając swoje najgłębsze pragnienia, wartości i wizje.

?MIEJSCE
Spotkamy się w zacisznym miejscu nad morzem w miejscowości Łukęcin. Jest to mała nadmorska miejscowość w woj. zachodniopomorskim, położona między Dziwnówkiem, a Pobierowem. Część miejscowości położona jest w lesie sosnowym. Do naszej dyspozycji będziemy miały komfortowy dom z ogrodem i tarasem. Dom umiejscowiony jest w leśnej dzielnicy w odległości 150m od morza. Zejście na plażę prowadzi poprzez uroczą ścieżkę leśną 5 min. spokojnym spacerem.

?WYŻYWIENIE
Nasze posiłki będą przygotowane na miejscu przez wspaniałą Astrolog i Konsultantkę Ajurwedy- Agnieszkę, która gotuje z pasją i sercem, przez co posiłki są nie tylko zdrowe, ale i przepyszne. Będą to świeżo ugotowane wegetariańskie potrawy, które zaspokoją nasze apetyty i dostarczą wartościowych składników naszemu ciału.

?O MNIE
Mam na imię Basia. Moje międzynarodowe doświadczenie, edukacja i długoletnie podróże po świecie sprawiły, że z otwartością i pełnym zrozumieniem patrzę na drugą osobę i bez oceniania pomagam jej odkrywać siebie na nowo. Nauka u wielu nauczycieli, rożne ścieżki i filozofie umożliwiają mi bardzo szerokie rozumienie człowieka oraz rozwoju. Niedogmatyczne podejście do praktyki duchowej pozwala mi głęboko łączyć się z ludźmi i prowadzić ich w odkrywaniu prawdy o nich samych. Wykorzystuję formy pracy ze Świadomością. Jestem certyfikowanym Coachem Erickson International. Wykorzystuję techniki wizualizacyjne i medytacyjne, Emotion Code wg Bradleya Nelsona, Metody Kwantowe, Techniki Systemowe, jak również pracę ze strukturami energetycznymi człowieka, biopolem, poszczególnymi ciałami energetycznymi i czakrami.

?TERMIN:
Spotykamy się w Łukęcinie
w Piątek 27. Września o godzinie 17:00
18:00 wspólna kolacja
19:00 powitanie na sali, medytacja i ćwiczenia otwierające

Sobota 28. Września
8:00 ćwiczenia relaksacyjne i rozciągające
9:00 śniadanie
10:30 medytacje, ćwiczenia w grupach i parach
13:00- 14:30 obiad
14:30- 18:00 ćwiczenia w grupach
18:00 kolacja
19:00 medytacje, gry

Niedziela 29. Września
8:00 ruch spontaniczny
9:15 śniadanie
10:30 ćwiczenia w grupach
13:00-14:30 obiad
15.00 wyjazd

Inwestycja w siebie to 450 zł
W cenie wliczone są

? warsztat
?materiały szkoleniowe
?dwa noclegi w domu w Łukęcinie (pokoje dwuosobowe)
? 6 pysznych i zdrowych posiłków wegetariańskich
?kawa, herbata i słodkie przekąski
? mnóstwo niespodzianek.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, grupa maksymalnie 10 osób. MIEJSCE REZERWUJE wpłata zaliczki w kwocie 200 zł na konto:

71 1560 0013 2006 1633 2000 0001

W tytule proszę wpisać „warsztat”. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

DOJAZD WE WŁASNYM ZAKRESIE.

KONTAKT: kontakt@womenonward.pl
tel. 784 657 868

Zapraszam Cię serdecznie w tą niezwykłą podróż
Basia

2019/09/27 17:00:00

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ