Zanurz się w kolekcji prowadzonych medytacji i afirmacji. Znajdź dla siebie idealne nagranie, które sprawi, że Twoje serce stanie się lżejsze, umysł nieco wyraźniejszy, a duch gotowy na kolejną przygodę.

Teraz możesz pobrać każde z tych nagrań na swój telefon lub inne urządzenie i słuchać ich w wysokiej jakości, w każdej chwili, nawet gdy jesteś poza zasięgiem.

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Women Onward

WPROWADZENIE

Swoją podróż rozpocznij tutaj. Moje wizualizacje pomogą Ci odkryć Twoją naturę i lepiej zrozumieć otaczający Cię świat. Twoja świadomość zacznie się poszerzać i będziesz rozumieć coraz więcej rzeczy, ludzi i zjawisk.

Women Onward Podstawy Medytacji, oddychanie, relaks, medytacja, afirmacje

PIERWSZE KROKI

Zacznij stawiać pierwsze kroki w medytacji. Medytacja jest przede wszystkim praktyką wyciszenia, uspokojenia i przekształcania umysłu. Dzięki niej zwiększysz wewnętrzną energię siły życiowej.

Women Onward Podstawy Medytacji, oddychanie, relaks, medytacja, afirmacje

PODSTAWY

Naucz się prawidłowo oddychać i wyciszać umysł. Ważne jest, abyś odkryła, jak ważny jest prawidłowy oddech dla Twojego życia. Istnieją techniki, które umożliwią Ci oswajanie Twojego zapracowanego umysłu i ożywią Twoje ciało i ducha

Żyjemy szybko, w ciągle zmieniającym się świecie. Codziennie stawiamy czoła ogromnym wyzwaniom, związanych z finansami, rodziną, karierą, czy relacjami. Życie w tym gorączkowym tempie często jest wyczerpujące i wywołuje stres oraz niepokój. Przez to, nasze życie staje się mechaniczne. Większość naszego dnia spędzamy w umysłach, podczas gdy możemy przenieść się do przestrzeni serca.

Mówią nam, że wszystko jest w nas, spokój, moc, zdolność do zmiany… ale w jaki sposób możemy wyjść z miejsca, w którym obecnie się znajdujemy? Jak możemy przywrócić równowagę i odzyskać naszą wrodzoną siłę życiową, aby znowu żyć swobodnie i w pełni?

Pozwól, że przybliżę Ci po krótce czym są medytacje prowadzone, które przygotowałam dla Ciebie na stronie Women Onward

Są to głęboko odprężające procesy, dzięki którym zrównoważysz swój umysł, ciało i ducha. Są to techniki, które mają trwałe korzyści dla Twojego zdrowia, samopoczucia, jak i spełnienia w życiu.

Nie musisz umieć medytować. Wszystko czego potrzebujesz, to słuchanie i pozwolenie sobie na relaks.

Medytacja prowadzona, czy też wizualizacja jest sposobem na dostęp do mocy podświadomości, Możesz tam posprzątać oraz przekształcić negatywne wzorce w takie, które będą Cię wspierać. Procesy te spowalniają aktywność fal mózgowych i niwelują stres. Tylko poprzez bycie w stanie medytacyjnym Twój umysł staje się spokojny i jasny. Ustępują wszelkie lęki. Twoje tętno zwalnia, a ciśnienie krwi reguluje się. Czujesz się spokojna i pewna siebie, ponieważ jesteś w kontakcie z własną siłą i mocą. Ustępują uczucia napięcia i przytłoczenia.

REGULARNE SŁUCHANIE MEDYTACJI PROWADZONYCH

☯ Złagodzi niepokój i depresje

☯ Zmniejszy zmęczenie i wyczerpanie

☯ Wzmocni Twoją pewność siebie, radość i poczucie własnej wartości

☯ Poprawi funkcjonowanie mózgu

☯ Wzmocni Twoją koncentrację na polu serca i miłości

☯ Pomoże przekształcić negatywne wzorce i przekonania

☯ Oczyści z przeszłych, utkwionych w ciele emocji

Poświęć SOBIE 15-30 minut na codzienną praktykę. Medytacje prowadzone Women Onward pomogą Ci odzyskać moc i kontrolę nad Twoim życiem. Jest to najważniejsza rzecz, którą możesz dla Siebie zrobić.

Pakiet Afirmacji Women Onward
PROMOCJA! ZESTAW 9 NAGRAŃ ZA JEDYNE 55 ZŁ
Cała Kolekcja Afirmacji Women Onward
KUP CAŁY PAKIET

POKOCHAĆ SIEBIE

MEDYTACJA AKCEPTACJA SIEBIE I WLASNEGO CIALA WOMEN ONWARD

AKCEPTACJA SIEBIE I WŁASNEGO CIAŁA

22 PLN

Jeśli nie nauczymy się akceptować naszego ciała, z powodu jakichś małych niedoskonałości, prawdopodobnie będziemy miały również skłonność do potępiania siebie samych z powodu jakichkolwiek innych wad. Na szczęście możemy nauczyć się doświadczać nasze ciało z wdzięcznością i satysfakcją.

Women Onward

ODKRYJ SWOJE MOCNE STRONY I POTENCJAŁ

22 PLN

Odkryj swoje mocne strony i talenty, dzięki medytacji, która połączy Cię z Twoją wewnętrzną MAGIĄ i doda Ci odwagi, aby podzielić się swoimi talentami ze światem. Nie chowaj już dłużej w szufladzie swoich wewnętrznych skarbów. Potrzebujemy tego, co tylko Ty możesz światu zaoferować. 

Women Onward medytacja Wewnętrzne Dziecko

SPOTKANIE Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

33 PLN

Wewnętrzne dziecko jest najważniejszym aspektem, z którym należy nawiązać kontakt, ponieważ ta część jest najbliżej tego kim naprawdę jesteśmy – naszej esencji duchowej. Po nawiązaniu kontaktu z energią wewnętrznego dziecka, nareszcie będziesz mogła i potrafiła być beztroską, kreatywną i kochającą SOBĄ.

Women Onward medytacja wybaczenie sobie

MEDYTACJA WYBACZENIE SOBIE

22 PLN

Wybacz sobie wszystko, co uważasz, że zrobiłaś źle lub czego nie zrobiłaś. Pamiętaj, że zawsze miałaś swoje powody dla wszystkich swoich działań i decyzji. Zawsze robiłaś to, co potrafiłaś najlepiej na tamten moment.

Women Onward strefa cienia medytacja

ZAAKCEPTUJ SWOJĄ STREFĘ CIENIA

22 PLN

Wszyscy posiadamy tak zwaną „strefę cienia”, gdzie trzymamy nasze nieakceptowane cechy i zachowania, które wypieramy ze swojej świadomości. Kiedy nasz cień jednak zostaje wyparty, przenosimy go poprzez projekcję na zewnątrz nas.

Women Onward

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

33 PLN

W tym potężnym procesie nauczysz się budować swoją wartość, nawet w obliczu starych lęków i wątpliwości. Nauczysz się łatwo i natychmiastowo zamienić swoje negatywne myśli i przekonania na swój temat w paliwo, którego potrzebujesz, aby zmienić swoje życie.

UWOLNIENIE PRZESZŁOŚCI

Women Onward Medytacja Wybaczenia Innym

MEDYTACJA WYBACZENIA INNYM

22 PLN

Bez względu na powody, dla których odczuwasz gorzkie, niewybaczalne uczucia, możesz wyjść poza nie. Masz wybór. Możesz zdecydować się na utknięcie i urazę, lub możesz zrobić sobie przysługę, dobrowolnie wybaczając to, co wydarzyło się w przeszłości.

Women Onward Medytacja uwolnienia karmy

UWOLNIJ KARMĘ Z PRZESZŁYCH ŻYĆ

33 PLN

Na przestrzeni naszych żyć, w różnych wcieleniach mogłyśmy zawrzeć umowy duszy lub złożyć śluby ubóstwa, celibatu, czy cierpienia. Kontrakty te z czasem narastają i ograniczają ekspresję Twojej duszy w obecnym życiu, blokując w nim radość i spełnienie.

Women Onward Medytacja zmiany negatywnych przekonań

UWOLNIJ SWOJE TOKSYCZNE PRZEKONANIA

33 PLN

Aby zyskać większą kontrolę nad swoim życiem, musisz odkryć swoje główne przekonania i zmienić te, które Cię w jakikolwiek sposób ograniczają. Odkrycie i wyeliminowanie ich jest istotną częścią naszego rozwoju i pomoże Ci zmienić życie o 180 stopni

WOMEN ONWARD MEDYTACJA UZDROWIENIA PRZESZŁOŚCI

UWOLNIJ SIĘ OD NIEPRZYJEMNYCH EMOCJI Z PRZESZŁOŚCI

22 PLN

W tej niezwykłej sesji przeprowadzę Cię przez proces odkrywania i uwalniania starych, nieprzepracowanych emocji, które stłumiłaś w momentach bólu i skrzywdzenia. Pomogę Ci uwolnić się od destruktywnych energii i blokad, stwarzając nową przestrzeń na szczęście, miłość i radość.

WOMEN ONWARD MEDYTACJA OCZYSZCZENIA CZAKR I AURY

OCZYŚĆ CZAKRY I AURĘ. ZWIĘKSZ SWOJĄ POZYTYWNĄ ENERGIĘ

33 PLN

Ta łagodna, lecz potężna medytacja pozwoli Ci poczuć się odświeżoną, uziemioną, silną i pełną kreatywności. Odwiedzimy każdą czakrę, oczyszczając je i uwalniając wszelkie zablokowane energie, wypełniając je nowymi cechami, które przekształcą całą Twoją istotę.

MEDYTACJA WOMEN ONWARD Odcięcie więzów energetycznych Women Onward

MEDYTACJA ODCINANIA WIĘZÓW ENERGETYCZNYCH

33 PLN

Więzy energetyczne to stare wzorce energetyczne, które mogą pochodzić od Twojej rodziny, starych przyjaciół i byłych partnerów. Ta medytacja odcina starą, nierozwiązaną energię. Zakończenie tego procesu pozwoli Ci ruszyć do przodu i zbudować nowe, zdrowe relacje

EMOCJE

Women Onward Medytacja Pokonaj Swój lęk i niepokój

ZAMIEŃ STRACH W SWOJĄ MOC

22 PLN

To nagranie pomoże Ci uwolnić niepokój, strach i zmartwienia. Otworzy Cię na harmonię, wewnętrzny spokój i uzdrowienie. Jeśli lęk zabiera Twoją energię, odbiera Ci zdolność bycia w tu i teraz i cieszenia się życiem, ta prowadzona medytacja pomoże Ci przezwyciężyć ten nieprzyjemny i czasami paraliżujący sposób myślenia.

Women Onward

ROZPAL I UTRZYMAJ W SOBIE RADOŚĆ

22 PLN

Radość jest energią, której wiele z nas pragnie, a raz doświadczona jest uczuciem, które chciałybyśmy podtrzymać i doświadczać więcej w naszym życiu. W tej uzdrawiającej i muzycznej aktywacji poprowadzę Cię do pełnego otwarcia potencjału w Twoim życiu. To inspirująca podróż wprowadzająca radość w Twoje serce.

Women Onward Medytacja Wdzięczności

MEDYTACJA WDZIĘCZNOŚCI

15 PLN

Praktykowanie docenienia wszystkiego co jest już częścią naszego życia otwiera drzwi do przyszłości, której pragniemy. Pozwala wpłynąć w nasze życie wszystkiemu co dobre, poszerzając obfitość tego w naszym życiu. Praktykowanie wdzięczności to nawyk, który powinnyśmy wyrobić w sobie i stosować go każdego dnia. 

Women Onward Poczucie winy

UWOLNIJ SIĘ OD POCZUCIA WINY

22 PLN

Poczucie winy to jedna z najbardziej ograniczających nas emocji i warto się z nią rozstać. Osłabia ono zdolność uczenia się na podstawie doświadczeń. Kiedy czujesz się winna, nie pozwalasz sobie na przyjęcie tych wszystkich darów, które Twoja dusza chce Ci dać.

Women Onward Medytacja Wybaczenia Innym

UWOLNIJ GNIEW POPRZEZ WYBACZENIE

22 PLN

Bez względu na powody, dla których odczuwasz gorzkie, niewybaczalne uczucia, możesz wyjść poza nie. Masz wybór. Możesz zdecydować się na utknięcie i urazę, lub możesz zrobić sobie przysługę, dobrowolnie wybaczając to, co wydarzyło się w przeszłości.

PORANNA MEDYTACJA WOMEN ONWARD

ROZPOCZNIJ DZIEŃ POZYTYWNYMI MYŚLAMI

22 PLN

W jaki sposób rozpoczniesz swój dzień będzie miało wpływ na całą jego resztę. Jeśli wprowadzisz pewne rytuały w swoje życie i każdego ranka zatroszczysz się najpierw o siebie będzie miało to wpływ nie tylko na Twoje samopoczucie, ale również na ludzi z którymi przebywasz.

UWOLNIJ STRES

WOMEN ONWARD

OSIĄGNIJ HARMONIĘ I WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

15 PLN

W tym zabieganym świecie, wszyscy szukamy spokoju. Niniejsza medytacja przynosi zmiany wewnętrzne, które prowadzą do osiągnięcia spokoju najpierw w Tobie, później w Twym świecie zewnętrznym. Podczas tego procesu połączysz się ze swoimi myślami i uczuciami. Jest to pewnego rodzaju autorefleksja, która pomoże Ci usunąć natłok negatywnych myśli, a na ich miejsce wprowadzić nowe, bardziej pozytywne.

WOMEN ONWARD NAŁADUJ SIĘ ENERGIĄ ŻYCIA KIEDY JESTEŚ WYPALONA

NAŁADUJ SIĘ ENERGIĄ ŻYCIA

15 PLN

Słuchanie tego nagrania to naturalny sposób na zwiększenie energii. Znasz to uczucie, kiedy rano budzisz się świeża, naenergetyzowana i gotowa do działania? Możesz czuć się tak każdego dnia. Wyobraź sobie, że budzisz się i czujesz się podekscytowana, aby przejść przez kolejny dzień. Dzięki tej medytacji nabierzesz znowu wiatru w żagle i poczujesz, że to Ty jesteś siłą, o której musisz sobie tylko przypomnieć.

WOMEN ONWARD MEDYTACJA ZRELAKSUJ SIĘ PO CIĘŻKIM DNIU

ZRELAKSUJ SIĘ PO CIĘŻKIM DNIU

15 PLN

Relaks powinien być priorytetem w Twoim życiu.

Jakby to było, gdybyś codziennie dała sobie kilka minut na odprężenie się psychiczne i fizyczne? Relaks pozwala umysłowi i ciału zregenerować się po intensywnym dniu. Odpoczywając, dostarczysz sobie dodatkowej energii i zapewnisz wewnętrzny spokój. W ten sposób następnego dnia będziesz w stanie osiągnąć jeszcze więcej

AFIRMACJE

Uwaga! Ten zestaw afirmacji został specjalnie stworzony, aby szybko poprawić wszystkie obszary Twojego życia. Kluczem do zmiany jest konsekwencja i wyrobienie nowych nawyków myślowych oraz działania.

WOMEN ONWARD

AFIRMACJE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI

22 PLN

Kiedy zaczniesz wierzyć w zmiany i czuć się inaczej sama ze sobą, możesz poprowadzić swoje życie w nowym kierunku. Jeśli Twój umysł skupia się na tym co dobre, będziesz bardziej skłonna wypróbować nowe rzeczy i mieć pewność, że możesz je osiągnąć. Aby wprowadzić zmiany w swoim życiu musisz uwierzyć, że jesteś ich warta i na nie zasługujesz.

AFIRMACJE SUKCESU WOMEN ONWARD

AFIRMACJE SUKCESU

22 PLN

Afirmacje Sukcesu mają na celu pomóc Ci przeprogramować Twoje myśli i język, którego używasz, abyś mogła ruszyć z miejsca i zacząć iść w kierunku swoich marzeń. Przestaw się ze starych, niepotrzebnych programów braku, niepewności i poczucia bycia niewystarczająco dobrą na obfitość i dobrobyt, które są Twoją naturą

Afirmacje miłości i związku WOMEN ONWARD

AFIRMACJE MIŁOŚCI

22 PLN

Kiedy szukasz wypełnienia pustki z zewnątrz oznacza to, że brakuje ci miłości i aprobaty najważniejszej osoby, którą znasz – SIEBIE. Możesz wtedy zaangażować się w relacje, które są współzależne i niekorzystne dla obu partnerów. Dlatego ważne jest żeby najpierw zbudować zdrową relację z samą sobą.

AFIRMACJE PRACY I ZARABIANIA WOMEN ONWARD

AFIRMACJE PRACY I ZARABIANIA

22 PLN

Słuchanie pozytywnych afirmacji na temat wymarzonej pracy zapewni Ci optymizm i motywację. Zaczną one stopniowo wywierać korzystny wpływ na Twoje wzorce myślowe, zachowanie i osobowość. Naturalnie staniesz się bardziej pozytywna i zaczniesz przyciągać ludzi lub okoliczności, które będą Cię wspierać

AFIRMACJE WYBACZENIA WOMEN ONWARD

AFIRMACJE WYBACZENIA

22 PLN

Uczenie się, jak wybaczać sobie i innym, jest dla wielu ludzi trudne i mylące, ale wiedz, że istnieje różnica między przebaczeniem a akceptacją. Wybaczanie komuś nie oznacza, że ​​akceptujesz jego zachowania! Akt przebaczenia ma miejsce w Twoim umyśle. To po prostu uwolnienie się od negatywnej energii.

WOMEN ONWARD AFIRMACJE BOGACTWA I PIENIĘDZY

AFIRMACJE BOGACTWA I PIENIĘDZY

22 PLN

Te potężne afirmacje obfitości zasypią Twój podświadomy umysł myślami o bogactwie i sukcesie. Słuchaj afirmacji dobrobytu i prawa przyciągania, aby wnieść bogactwo, sukces i obfitość do swojego życia. Wdzięczność za to co już masz sprawi, że będziesz szczęśliwsza, zdrowsza i bardziej zadowolona.

Afirmacje Pewności siebie women onward

AFIRMACJE PEWNOŚCI SIEBIE

22 PLN

Te potężne afirmacje pewności siebie pomogą Ci rozpuścić stare, ograniczające wzorce. Jednocześnie zaprogramujesz swój umysł na pewność siebie, zdrowie, bogactwo, obfitość, szczęście i miłość. Nabierzesz pewności do działania oraz będziesz czuła się komfortowo w każdej sytuacji.

Afirmacje zdrowia Women Onward

AFIRMACJE ZDROWIA

22 PLN

Twoje ciało ma w sobie ogromną mądrość i wie, jak ma się samo uzdrowić. Nie uda Ci się jednak utrzymać dobrego zdrowia, rozmawiając lub myśląc o chorobach.  Twoje komórki są bardzo świadome każdej Twojej myśli. Dlatego tak ważne jest dbanie i traktowanie z miłością każdej części swojego ciała.

Afirmacje osiągania celów women onward

AFIRMACJE OSIĄGANIA CELÓW

22 PLN

Aby osiągnąć cele, potrzebne jest konkretne planowanie, skupienie, wytrwałość, wizualizacja i DZIAŁANIE. Codzienne słuchanie afirmacji pomoże Ci pozostać skoncentrowaną. Zmotywuje Cię do działania i doda odwagi do podjęcia codziennych małych kroków w kierunku Twoich marzeń.

Niniejsza praca nie ma na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej lub doradczej. Jeśli cierpisz na chorobę fizyczną lub psychiczną, zawsze szukaj profesjonalnej pomocy.

Mam nadzieję, że podobają Ci się nagrania, które dla Ciebie przygotowałam. Bardzo się cieszę, że mogę Ci w ten sposób pomóc uzdrowić Siebie i odzyskać Twoją moc. Dziękuję Ci za zakup moich produktów i nierozpowszechnianie ich. W ten sposób szanujesz moją pracę, czas i wysiłek jednocześnie wspierając mnie w tworzeniu nowych rzeczy, które pomagają innym osobom.

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ