Witam Cię w miejscu, gdzie inspiracja i działanie spotyka ZMIANĘ.

Mam na imię Basia i moją misją jest wspieranie Kobiet, takich jak Ty, do stworzenia spełnionego życia, wolnego od wszelkich ograniczeń

Od kilku lat pomagam kobietom podsycić ich wewnętrzny ogień i wykorzystać go do rozświetlenia nowych szlaków. Pokażę Ci jak eksperymentować, pokonywać lęki i blokady oraz rozwijać nowe nawyki, które każdego dnia będą napędzać Cię do działania.

Jestem założycielką marki Women Onward. Moje międzynarodowe doświadczenie, edukacja i długoletnie podróże po świecie sprawiły, że z otwartością i pełnym zrozumieniem patrzę na drugą osobę i bez oceniania pomagam jej odkrywać siebie na nowo. Teraz moją wiedzą dzielę się również z kobietami w Polsce. Moje programy oraz nagrania uczą jak szanować i cenić samą siebie. Uczę jak zarządzać swoimi emocjami, wyeliminować lęki oraz jak wykorzystać swój pełen potencjał i naturalne mocne strony tak, aby z odwagą podejmować działanie i odchodzić od tego co Ci nie służy. 

Wszystko co tworzę, przeznaczone jest dla kobiet, które chcą wyjść poza przeciętność. Dla kobiet, które wiedzą, że zmiana zaczyna się od wewnątrz i są gotowe wziąć odpowiedzialność za siebie i podjąć się wyzwania wprowadzenia zmian w sobie i swoim życiu.

Uwierz w Siebie, swoje możliwości i potencjał. Nigdy nie pozwól, by zwątpienie trzymało Cię w niewoli.
JESTEŚ WARTA wszystkich Twoich marzeń, planów i nadziei.

Jak to się zaczęło

Większość mojej kariery zawodowej spędziłam pracując w korporacjach, świecie wypełnionym zasadami, rozkazami i bezsensownymi zebraniami. Wybierałam te prace dla finansowej stabilizacji, ale nie znosiłam tego co robię. Każdego dnia budziłam się ze smutkiem i rosnącą frustracją. Czułam się nieszczera wobec siebie. Często zdarzało mi się obserwować moich współpracowników otoczonych komputerami i ścianami, myślałam sobie wtedy:

Co ja do cholery tutaj robię? Przecież ja w ogóle nie należę do tego świata, jestem taka inna od nich. Powinnam być gdzieś zupełnie indziej. Nie znoszę żyć według bezsensownych zasad i systemów.

Zaczęłam marzyć o znalezieniu czegoś,

co podsyci ogień i rozpali moją duszę

Chciałam pracować z ludźmi i robić coś, co ma prawdziwe znaczenie i sens

Chciałam odkrywać świat i przecierać nowe szlaki

Chciałam tworzyć głębokie i prawdziwe relacje

Chciałam odkrywać prawdę i rozwijać się każdego dnia

Chciałam znaleźć sens życia i coś, co sprawi, że nasz świat stanie się lepszym miejscem dla nas wszystkich.

Nie wiedziałam tylko gdzie zacząć…

Transformacja rozpoczęła się

w najtrudniejszym momencie

Byłam tak wypalona, że moje ciało kazało mi SIĘ ZATRZYMAĆ! Pewnego dnia, wstając od biurka, moje plecy nagle zesztywniały i nie mogłam się ruszyć. Zdiagnozowana uszkodzeniem kręgosłupa byłam niemobilna przez kilka miesięcy. W tym czasie również utknęłam w toksycznej relacji. Kiedy mój świat kompletnie się rozsypał, sięgałam po używki, aby zapomnieć o całym bólu i cierpieniu. Nie mogłam sobie poradzić ze wszystkimi emocjami.

Musiałam coś zmienić, aby przeżyć.

Zaczęłam zadawać coraz więcej pytań i znajdować odpowiedzi w książkach, u mentorów i w medytacji. Odkryłam, że mój osobisty kryzys był dla mnie pięknym prezentem w postaci ważnej lekcji. Te wydarzenia pokazały mi, że muszę jak najszybciej wprowadzić ogromne zmiany w życiu, a przede wszystkim w sobie. Musiałam zacząć szanować i doceniać siebie. Zmienić myśli na swój temat. Zostawić przeszłość za sobą i wybaczyć sobie i innym.

Zrozumiałam, że akceptacja i pokochanie samej siebie jest kluczowe w zbudowaniu zdrowego i spełnionego życia. Zdecydowałam się opuścić wielkie miasto i związane z tym szybkie życie. Wyruszyłam po przygodę i przez cztery lata mieszkałam na pięknej, małej karaibskiej wyspie- Saint Martin. Tutaj moja misja kierowana sercem rozpoczęła się na dobre…

W 2017 po huraganie Irma, który miał katastrofalne skutki dla wyspy zdecydowałam się kontynuować moją pasję i misję. Przeprowadziłam się z powrotem do Europy i tutaj dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem z kobietami, które też pragną wprowadzić zmiany i zbudować życie na własnych zasadach.

W tym miejscu muszę być z Tobą zupełnie szczera. Moje doświadczenia były bolesne, ale przeżyłam je, przebudziłam się, wyciągnęłam bardzo ważne lekcje, podjęłam decyzje o wprowadzeniu radykalnych zmian, uzdrowiłam przeszłość, zmieniłam przekonania i myśli, a moja świadomość wciąż się poszerza. Nie jestem wielkim mędrcem i nie mam wszystkich odpowiedzi. Popełniam błędy, miewam gorsze dni i tak jak większość ludzi popadam czasami w zwątpienie i lęk. Zobowiązałam się jednak, aby dzielić się z innymi tym, czego sama się uczę i czego doświadczam. Nie oczekuj więc ode mnie perfekcjonizmu, daleko mi do tego. Możesz jednak spodziewać się inspirujących myśli i pomysłów, praktycznych rad i oddanego, szczerego serca, które Ci ofiaruję, aby pomóc Ci przeżyć najbardziej kreatywne, ekspresyjne i głęboko znaczące życie.

Oto prawda i mam nadzieję,

że czytasz ją z otwartym sercem

Kiedy nie pomagam innym, pracuję wciąż nad sobą. Podpisuję się pod filozofią, że najlepsi nauczyciele zawsze widzą siebie jako uczniów.

Wykorzystuję formy pracy ze Świadomością. Moja praca jest ukierunkowana przede wszystkim na rozwiązanie i osiągnięcie celu. Jestem certyfikowanym Coachem Erickson International. Wykorzystuję techniki wizualizacyjne i medytacyjne, Emotion Code wg Bradleya Nelsona, Kontrolę Umysłu wg metody Silvy, Metodę Dwupunktu Matrycowego M3P wg Dr. Richarda Bartletta, Techniki Systemowe, jak również pracę ze strukturami energetycznymi człowieka, biopolem, poszczególnymi ciałami energetycznymi i czakrami.

Wszystko czego się uczę, czy to od duchowego nauczyciela, eksperta biznesowego, czy też od moich Klientek przelewam bezpośrednio na mojego Bloga , kanał YouTube, profil Patronite lub Facebook

Przede mną jeszcze wiele doświadczeń, lekcji i przygód w tej pięknej podróży. Jestem tutaj, aby zabrać Cię ze sobą, abyśmy razem mogły odkrywać wszystko, co składa się na nasze życie; łącznie z naszym zdrowiem, kreatywnością, miłością, strachem, wątpliwościami, jak i marzeniami.

  • Jedyne pytanie jakie mam do Ciebie, to czy jesteś gotowa rozpocząć tę podróż wgłąb Siebie?

Byłoby dla mnie wielkim zaszczytem iść obok Ciebie, ramię w ramię

Jesteśmy w tym razem.

Jeśli dotarłaś do tego miejsca, dziękuję. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej relacji. I chciałabym dowiedzieć się więcej o Tobie. Odwiedź mnie koniecznie na FacebookYouTubePatronite i Instagram

Women Onward Basia Coaching

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ