Podróż w poszukiwaniu własnego ja

Twój przewodnik na drodze do pokochania SIEBIE.

Proste praktyki dotyczące miłości do siebie, dobrego samopoczucia, tworzenia głębokich relacji i odkrywania swego potencjału oraz prawdziwego celu życia.

medytacje dla początkujących
DLACZEGO WARTO ?

Czy codziennie się rozwijasz i podejmujesz działania? Czy Twoje dni wypełnione są zajęciami dającymi Ci poczucie spełnienia i szczęścia? Czy może czujesz się jakbyś była w pułapce bez wyjścia?

Czytając tę książkę otrzymasz:

DUŻĄ DAWKĘ INSPIRACJI

Poznasz moją osobistą historię, która zainspiruje Cię do zmiany i działania.

SPRAWDZONĄ WIEDZĘ

W książce znajdziesz wiele ćwiczeń i narzędzi, które pomogą Ci w drodze do pełnego pokochania siebie.

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI

Dowiesz się konkretnie co robić, by na co dzień czuć się szczęśliwą i spełnioną.

Jeśli marzysz o lepszym życiu, satysfakcjonującej pracy, głębokich relacjach teraz jest odpowiednim czasem, by zmienić swoje marzenia w rzeczywistość. Narzędzia, których potrzebujesz są w zasięgu Twojej ręki. Możesz zaprojektować życie, które będzie satysfakcjonujące na najgłębszych poziomach. Wspólną pracę zaczniemy od wewnątrz.

Będę Ci towarzyszyć w tej podróży na każdym kroku. Doskonale rozumiem Twoje zmagania, ponieważ ja sama stawiłam czoła i pokonałam swoje własne. Dlatego wiem, że zmiana jest możliwa.

Ten mały przewodnik rozpali Twoje pragnienie do zmiany, da Ci siłę, by zaakceptować swoją autentyczność i wskaże Ci jak pokonać swoje lęki i samo zwątpienie, by na zawsze żyć w pasji, spokoju i harmonii.

Pokochanie siebie może wydawać się długą i samotną podróżą. Wiedz jednak, że nie musisz być w tym sama. Książka jest pełna inspirujących pomysłów i ćwiczeń, które pomogą Ci zbudować poczucie własnej wartości, zredukują zwątpienie w siebie, poprowadzą Cię do pozytywnej autorefleksji.

Bez względu na to, co wydarzyło się w przeszłości w Twoim życiu lub co dzieje się teraz, pamiętaj, nigdy nie jest za późno, aby zmienić ścieżkę i rozpocząć od nowa!

Twoja miłosna historia rozpoczyna się właśnie teraz.

w poszukiwaniu własnego ja książka
  • Jak możesz nauczyć się naprawdę kochać siebie?
  • Jak możesz przekształcić negatywne wydarzenia i myśli w pozytywne?
  • Czy można znaleźć trwałe szczęście?

Książka zawiera odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dzięki którym zmienisz sposób, w jaki myślisz, czujesz, mówisz i działasz.

To prosty lecz potężny zbiór wiedzy i praktycznych narzędzi, które pomogą Ci szybko przekształcić Twoje życie. Zaczniesz na nowo doświadczać wolności, prawdziwego szczęścia i miłości.

Sprawdzone metody opisane w książce nie tylko pomogą Ci zajrzeć do miejsc, które do tej pory omijałaś, ale wpłyną bezpośrednio na to jak czujesz się sama ze sobą i jak postrzegasz otaczający Cię świat.

SPRAWDŹ NIESAMOWITE BONUSY

Inspirujące grafiki

Ręcznie stworzone grafiki, które wniosą w Twój każdy dzień inspirację i motywację do działania oraz będą idealnym przypomnieniem do przekierowania myśli na pozytywne.

Women Onward Medytacja afirmacje

Sesja coachingowa z Basią

Podczas naszej wspólnej sesji odkryjesz swoją wewnętrzną siłę i mądrość, rozwiniesz pozytywny obraz siebie oraz odbudujesz szacunek do swojej osoby.

Zestaw nagrań afirmacji

Zanurz się w kolekcji afirmacji Women Onward. Znajdź dla siebie idealne nagranie, które sprawi, że Twoje serce stanie się lżejsze, umysł nieco wyraźniejszy, a duch gotowy na kolejną przygodę.

Women Onward Saint Martin

Podpis autorki w książce

Tylko teraz możesz kupić książkę Basi Drozdowskiej w limitowanej edycji z jej własnoręcznym podpisem.  Liczba książek jest ograniczona.

Książka
33 PLN

Książka “Podróż w poszukiwaniu własnego ja”


BONUS: Pakiet nagrań Afirmacji (wartość 198 PLN)


BONUS: Zestaw inspirujących plakatów / tapet na telefon (wartość 100 PLN)


ŁĄCZNA WARTOŚĆ: 331 PLN


OSZCZĘDZASZ: 298 PLN

Książka + Kalendarz Afirmacje
66 PLN

Książka “Podróż w poszukiwaniu własnego ja”


Kalendarz Afirmacje (wartość 33PLN)


BONUS: Pakiet nagrań Afirmacji (wartość 198 PLN)


BONUS: Zestaw inspirujących plakatów / tapet na telefon (wartość 100 PLN)


ŁĄCZNA WARTOŚĆ: 364 PLN


OSZCZĘDZASZ: 298 PLN

Książka + 1 Sesja z Basią
263 PLN

Książka “Podróż w poszukiwaniu własnego ja”


Sesja coachingowa z Basią w niższej cenie (wartość 250 PLN)


BONUS: Podpis autorki w książce


BONUS: Pakiet nagrań Afirmacji (wartość 198 PLN)


BONUS: Zestaw inspirujących plakatów / tapet na telefon (wartość 100 PLN)


ŁĄCZNA WARTOŚĆ: 581 PLN


OSZCZĘDZASZ: 318 PLN

CO ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE

To więcej niż poradnik, to książka zmieniająca życie. Mówię o całkowitej zmianie podejścia do siebie i otaczającego Cię świata. Wyobraź sobie, że masz 100% klarowności, jaki ma być Twój kolejny ruch. Wyobraź sobie, że w pełni wierzysz w siebie i w swoje możliwości. Dzięki temu zaczynasz podejmować odważne decyzje i działania.

Moim celem NIE jest zaoferowanie Ci kolejnego poradnika, po którego przeczytaniu wrócisz do swoich dotychczasowych zachowań. Przeprowadzę Cię przez procesy, dzięki którym podejmiesz działanie i otrzymasz konkretne rezultaty- od momentu kiedy zaczniesz wdrażać zawartą w tej książce wiedzę.

Zadaj sobie pytanie… Czy naprawdę jesteś tym, kim chcesz być? Czy to jest życie, którego naprawdę chcesz? Czy żyjesz każdego dnia najlepiej jak możesz? Co możesz dziś zmienić?

Pomyśl o swoim codziennym życiu. Jak odpowiedziałabyś na te pytania?

SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ OKAZJI!

Kup książkę teraz i odbierz bonusy

Ponad 100 stron praktycznej wiedzy

Ćwiczenia rozwojowe

Podpis autorki w książce*

Książki wysyłamy w ciągu 48 godzin

Nadszedł czas, by pokochać siebie naprawdę, zmienić swoje nastawienie, emocje i ogólne spojrzenie na życie.

Ta książka pomoże Ci uświadomić sobie Twoje własne, wyjątkowe potrzeby i cele, jednocześnie odkryjesz jak akceptować i kochać swoje prawdziwe Ja. Miłość do siebie pozwoli Ci naprawdę zaakceptować to kim jesteś. Wraz z tą akceptacją przyjdzie wolność i odwaga, by żyć pełnią życia. Nadszedł czas by pokonać strach i wątpliwości. Nadszedł czas, by pokochać siebie.

Książka zawiera szereg praktycznych wskazówek i ćwiczeń, które pogłębią Twoje zrozumienie o miłości do siebie i samoakceptacji. Nie zostawię Cię więc z czystą teorią, ale zaangażuję do wspólnej pracy i autorefleksji.

Zabiorę Cię w podróż, która poprowadzi Cię przez procesy usuwania blokad, myśli opartych na strachu oraz zwątpieniu, tak abyś mogła na nowo zakochać się w życiu.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, należy zmienić swoje codzienne nawyki, myślenie i perspektywę.