Rozpocznij swoją przygodę w kierunku odkrywania Siebie.

Już jedno spotkanie może okazać się jedną z najważniejszych i najpotężniejszych rzeczy jakie zrobisz DLA SIEBIE w nadchodzących miesiącach.

Powtarzanie starych zachowań i wzorców nie przyniesie Ci nowych rezultatów. Musisz zmienić swoje podejście i sposób myślenia, jak również podjąć działanie, aby zbudować życie, którego pragniesz. Nieważne w którym miejscu w życiu znajdujesz się w tej chwili, jakie problemy miałaś w przeszłości, ani co inni ludzie o Tobie myślą. To, co naprawdę się liczy, to to kim możesz się stać, kiedy ZDECYDUJESZ się zacząć pracę od wewnątrz.

Sesje terapeutyczne Women onward basia

W CZYM MOGĘ CI POMÓC

 Poprawa relacji z samą sobą i innymi poprzez wzmocnienie Poczucia Własnej Wartości, Samooceny, wiary w swoje możliwości i Pewności Siebie.

 Identyfikacja i Uwolnienie destrukcyjnych Emocji, Blokad i Lęków oraz starych podświadomych Przekonań i Programów, które powodują uczucie stagnacji

 Stworzenie Pozytywnego Obrazu Swojej Osoby, Wyciszenie Wewnętrznego Krytyka i Akceptacja Siebie takiej jaka jesteś.

 Asertywność. Świadome wyrażanie swoich uczuć bez lęku o to co pomyślą inni ludzie. Wyznaczanie zdrowych granic i mówienie „nie” kiedy wiesz, że coś Ci nie służy

 Zrozumienie, że jesteś istotą duchową, mającą fizyczne doświadczenie. Zmiana postrzegania Siebie i życia na Ziemi, co pozwala na pełen rozkwit, uzyskanie dostępu do duchowej mocy i zmianę kierunku w życiu.

 Rozpoznanie swojego nieskończonego potencjału, zrozumienie swoich celów życiowych i prowadzenie do ich realizacji oraz do spełnienia marzeń

 Wsparcie w budowaniu pozytywnego nastawienia do życia, dostrojenie się do duchowej podróży, budowanie radości i podekscytowania codziennym życiem.

 Zrozumienie podejścia holistycznego, które integruje ciało, emocje, umysł i ducha

Zamknij oczy i wyobraź Sobie możliwie najlepszą wersję Siebie. TO JEST KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ. Pozwól teraz odejść tym wszystkim częściom Ciebie, które w to nie wierzą.

CO ZYSKASZ

Odkryjesz swoją wewnętrzną siłę i mądrość, rozwiniesz pozytywny obraz siebie oraz odbudujesz szacunek do swojej osoby

Nabierzesz pewności siebie i wiary we własne możliwości oraz wzmocnisz samo zrozumienie i poczucie własnej wartości. Będziesz wiedziała jak działać i w pełni realizować się prywatnie i zawodowo

Odkryjesz i rozwiniesz swoje naturalne mocne strony i talenty, aby z wiarą zacząć budować życie na własnych warunkach i ruszyć do przodu

Nauczysz się znowu ufać sobie, działając z pola serca i łącząc się ze swoją intuicją, wyłączając zewnętrzny szum i hałas. Uciszysz swojego wewnętrznego krytyka i nauczysz się wyznaczać granice, tak aby od tej pory tworzyć swoje życie oparte na szacunku i miłości

Uwolnisz swoje wewnętrzne blokady, lęki i ograniczenia z obszarów podświadomości, tak aby z odwagą podejmować działania i kroczyć w życiu do przodu bez żadnych obaw.

Przestaniesz krytycznie oceniać siebie. Nauczysz się patrzeć na siebie oczami wyrozumiałości, miłości i akceptacji, bez szukania aprobaty u innych ludzi.

Znajdziesz bezpieczną przestrzeń na wielkie marzenia, odkrywając swoje najgłębsze pragnienia, wartości i wizje

DLACZEGO JA

Często na naszej drodze potrzebujemy kogoś, kto otworzy nasze serce, wysłucha i wskaże kierunek dla naszych dalszych poszukiwań. Wierzę w rozwój samoświadomości, znajdowanie własnej ścieżki i uwolnienie się od emocji, uwarunkowań oraz sposobu myślenia, które nam nie służą. Każda zmiana, którą chcesz wprowadzić w sobie lub swoim życiu wymaga pracy wewnętrznej oraz świadomych wyborów.

Dzięki pracy ze mną nauczysz się znowu korzystać ze swej wewnętrznej mądrości. Zmienisz swój system przekonań. Odnajdziemy i usuniemy wszelkie blokady, które stoją na Twojej drodze do szczęścia, spełnienia i sukcesu.

Nauka u wielu nauczycieli, rożne ścieżki i filozofie umożliwiają mi bardzo szerokie rozumienie człowieka oraz rozwoju.

Women Onward Basia

Niedogmatyczne podejście do praktyki duchowej pozwala mi głęboko łączyć się z ludźmi i prowadzić ich w odkrywaniu prawdy o nich samych.

Wykorzystuję  formy pracy ze Świadomością. Cel jest formułowany osobiście przez Klienta, co zawsze skutkuje dopasowaniem indywidualnych narzędzi.

Zawsze jest to praca ukierunkowana przede wszystkim na rozwiązanie i osiągnięcie celu. Jestem certyfikowanym Coachem Erickson International. Wykorzystuję techniki wizualizacyjne i medytacyjne, Emotion Code wg Bradleya Nelsona, Metody Kwantowe, Techniki Systemowe, jak również pracę ze strukturami energetycznymi człowieka, biopolem, poszczególnymi ciałami energetycznymi i czakrami.

OPINIE INNYCH

Monika, Kraków
Monika, Kraków
Image is not available

Basia jest niezwykle ciepłą, wyrozumiałą osobą, przed którą można się otworzyć i powiedzieć nawet najbardziej wstydliwe sprawy. Zawsze słucha, pyta i poprzez różnego rodzaju ćwiczenia pozwala samemu znaleźć odpowiedź. Jej radość z małych kroków jakie robię to dla mnie motywacja a także dowód, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Dzięki naszej pracy sporo się zmieniło, mocniej wierzę w siebie, wyznaczam granice innym na co mogą sobie w stosunku do mnie pozwolić, a na co nie, daje sobie prawo do niedoskonałości. Staram się walczyć z duchami przeszłości, które osadziły się w mojej głowie. Basia interesuje się klientem, odczuwa się jej opiekę, moje problemy są dla niej istotne i zależy jej, aby pomóc mi je rozwiązać. Polecam gorąco wszystkim, którzy zmagają się z wszelkimi trudnościami, nie widzą sensu w tym co robią, mają problem w relacjach ze sobą czy innymi, nie wierzą w siebie, nie czują się wystarczająco dobrzy, aby skontaktowali się z Basią i zobaczyli, że dzięki jej prowadzeniu wszystko zacznie się układać, a życie nabierze zupełnie innych barw.

Slide 2
Gosia, Kamień Pomorski
Image is not available

Basia jest wspaniałym przewodnikiem. Jej bogata wiedza, spostrzeżenia, mądrość, humor i umiejętności pozwoliły wydobyć ze mnie to, co najlepsze i pomogły mi zmienić kierunek mojego życia. Basia posiada szeroki zestaw narzędzi, które dostosowała do moich potrzeb. Dzięki jej sesjom udało mi się przejść kilka istotnych barier i wprowadzić trudne, ale konieczne zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Jestem wdzięczna za jej pomoc i bardzo polecam pracę z Basią każdemu, kto chce się rozwijać lub stoi przed podjęciem życiowych decyzji. Jej pomoc okazała się niezawodna w rozwoju mojego biznesu, wizji na przyszłość, jak i niesamowicie poszerzyła moją świadomość i otworzyła na ścieżkę duchową.

Slide 3
Joanna, Bielsko-Biała
Image is not available

Właśnie mam za sobą pierwsze spotkanie z Basią! Ta niesamowita osoba z pięknym złotym sercem pomogła mi głęboko spojrzeć w siebie i zdać sobie sprawę, jak niezwykłą istotą jestem! Tego się nie da opisać. Basia ma ogromny dar i przepiękną energię. Nie polecam, ale nalegam, aby każda osoba, która chce zrozumieć więcej na temat siebie i świata duchowego skontaktowała się z Basią. Czuję, jakbym zyskała przyjaciółkę na całe życie, której mogę zaufać! Dziękuję Basiu. Już się nie mogę doczekać naszej następnej sesji.

Slide 3 - kopiuj
Kasia, Swarzędz
Image is not available

Basia to wspaniały nauczyciel i przewodnik! Jej procesy uzdrawiania zadziwiają mnie za każdym razem! Zaledwie godzina spędzona razem przenosi mnie do nowej rzeczywistości: mogę tu zrobić wszystko! Mogę latać! Mogę zrozumieć swoje własne przekonania i zmienić je na dobre i pozytywne! 🙂 W wizualizacjach zawsze znajduję prawdziwe odpowiedzi, jak również motywację i miłość do siebie! W jaki sposób!? Nie wiem jak ona to robi, ale za każdym razem dokładnie wie dokąd mnie poprowadzić, żebym uzyskała jasność i znalazła rozwiązanie! Zajrzałam do przestrzeni, o których nigdy wcześniej nie wiedziałam i nie myślałam. Jestem pewna, że wszyscy ją pokochacie! Nie mogę się doczekać następnego razu.

Slide 3 - kopiuj - kopiuj
Natalia, Szczecin
Image is not available

Pracowałam z Basią przez ostatnie kilka miesięcy i stało się to punktem zwrotnym mojego życia.
Jest to osoba, która ma zdolność słuchania i nie osądzania. Zawsze wykazuje pasję do tego, co robi. Pokazała mi jak przejść przez trudności, które pojawiły się w moim życiu. Nauczyłam się na nowo radzić sobie z własnymi lękami. Basia to piękna dusza, skupiona, wspierająca i pełna pasji. Praca z nią to przyjemność. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom widzę pozytywne zmiany w moim życiu. Dziękuję Ci!

Slide 3 - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Aga, Łódź
Image is not available

Praca z Basią naprawdę pomogła mi pokonać mój strach i w końcu zrobić pierwsze kroki w budowaniu własnego biznesu, o którym od tak dawna marzyłam. Dzięki naszej wspólnej pracy nabrałam pewności siebie i postanowiłam spróbować. Zrozumiałam, że nie mam nic do stracenia, a zyskać mogę naprawdę wiele. Opłacało się! Polecam pracę z Basią każdemu, kto poszukuje prawdziwego sensu w życiu i chce robić coś, co jest autentyczne i zgodne z jego wartościami. Jej ogromna empatia i mądrość otworzyły mi drzwi do mojego własnego wnętrza, gdzie już teraz zaglądam codziennie. Dziękuję.

Slide 3 - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Jola, Poznań
Image is not available

Ja wiedziałam czego chcę i jak wygląda życie moich marzeń. Miałam też w sobie siłę i motywację do działania. Nie widziałam tylko drogi, która zaprowadziłaby mnie do moich celów. Była ona przysłonięta wątpliwościami w siebie, strachem i niskim poczuciem własnej wartości. Wtedy poprosiłam Basię o pomoc. Pokierowała mnie ona z powrotem na moją ścieżkę, pomogła zyskać jasność do tego, co mnie do tej pory powstrzymywało przed pójściem do przodu. Na jednej z sesji poczułam jakby wszystkie łańcuchy puściły. Poczułam niebywałą lekkość. Coś nie do opowiedzenia. To trzeba przeżyć. Jestem wdzięczna losowi, że postawił Basię na mojej drodze. Dziękuję Ci.

Slide 3 - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Anna, Piaski
Image is not available

Zmiany, jakie we mnie zaszły zauważam nie tylko ja, ale również moja rodzina i przyjaciele. Czas spędzony z Basią przyniósł mi świeże spojrzenie na moje dotychczasowe decyzje i działania. Jej łagodne zachęcanie do zmiany, ale też szczere do bólu słowa otworzyły mi oczy na prawdę, której do tej pory nie chciałam widzieć. To był przełom i nie potrafię nawet ubrać w słowa moje uczucie wdzięczności. To kim byłam zanim poznałam Basię zostało w przeszłości. Zainspirowała mnie ona do wyciągnięcia na wierzch tego, co wiele lat temu zakopałam głęboko, bo nie wierzyłam w siebie i w to, że zasługuję na lepsze życie. Mam nadzieję Basiu, że pomożesz jeszcze wielu kobietom, tak jak pomogłaś mi. Dziękuję

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Na sesję możesz umówić się dzwoniąc pod numer +48 784 657 868 lub wysyłając e-maila na kontakt@womenonward.pl

Inwestycja w Siebie to 400 PLN za jedno spotkanie.

Sesje odbywają się online – z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Prowadzę również sesje w języku angielskim.

Jeśli nie jesteś pewna, czy moja forma pracy jest odpowiednia dla Ciebie, możesz umówić się na bezpłatną 15 minutową konsultację, gdzie obie będziemy miały okazję lepiej się poznać i zdecydować o dalszej współpracy.

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ