Pewność Siebie Women Onward

Pewność siebie jest umiejętnością podjęcia odpowiednich i efektywnych działań w każdej sytuacji. Nieważne, jak trudna mogłaby się ona wydawać Tobie lub innym.

Pewność siebie nie jest tylko czuciem się dobrze w środku, mimo że to jest wielkim bonusem. Jest ona umiejętnością sięgania poza to, jak w danej chwili się czujesz, aby podjąć kroki, które zaprowadzą Cię do miejsc, w których pragniesz być i osiągnąć rzeczy, których chcesz.

Aby Twoja pewność rozkwitała i się wzmacniała, musisz się skupiać na tym, w czym jesteś dobra, a nie próbować naprawić swoje słabości. Musisz również uwolnić się od negatywnych, w niczym niepomocnych myśli o Twoich wpadkach lub nieprzyjemnych wydarzeniach w życiu.

Każda z nas ma inne zainteresowania i umiejętności, wiec Twoim pierwszym krokiem w rozwinięciu pewności siebie będzie rozpoznanie tego, w czym jesteś naprawdę dobra i jakie są Twoje mocne strony. Zbyt często uważamy nasze talenty za coś oczywistego i że każdy potrafi dobrze zrobić to, co my robimy. A więc… nie zawsze tak jest.

Pewność siebie to jedna z najpiękniejszych cech, jakie możesz posiadać. Jak ktoś może dostrzec jaką wspaniałą Kobietą jesteś, skoro Ty sama tego nie widzisz?

Ty masz swój wyjątkowy zestaw umiejętności i talentów, który sprawia, że się wyróżniasz. Kiedy zaczniesz zauważać to, w czym jesteś dobra, stanie się to podstawą do budowania Twojej pewności siebie.

Pewność siebie jest właściwie sposobem postrzegania, ponieważ nie znam osoby, która byłaby kompletnie pewna siebie w każdej dziedzinie życia.

pewność siebie women onward

Jesteś pewna siebie, jeśli:

czujesz się zrównoważona;

Twój oddech jest łatwy i spokojny;

zmierzasz w kierunku swojego celu z poczuciem sensu życia;

jesteś proaktywna zamiast przybierać postawę obronną;

wiesz, że dasz sobie radę ze wszystkim, nawet jeśli nie możesz tego kontrolować;

potrafisz śmiać się z siebie;

masz pewność, że wszystko się ułoży, nawet jeśli zajmie to długi czas.

Chcę Cię wesprzeć w znalezieniu swojej wewnętrznej siły i pewności siebie, abyś wykonała ten pierwszy krok – dokądkolwiek chcesz podążać.

 

Nieważne, jak trudne lub straszne mogłoby się to wydawać w tej chwili. Możesz użyć tych wskazówek do określenia, gdzie w życiu stanęłaś w miejscu z powodu braku pewności niezbędnej do tego, aby ruszyć dalej. Wyjście z tego spowoduje, że poczujesz wolność!

  • KIERUNEK I WARTOŚCI. Wiesz, czego chcesz, dokąd zmierzasz i co jest dla ciebie naprawdę ważne.
  • MOTYWACJA. Robiąc to, co robisz, czujesz się zmotywowana i czerpiesz z tego radość. Czasami nawet zapominasz się i nic nie jest w stanie Cię rozproszyć.
  • STABILNOŚĆ EMOCJONALNA. Kiedy napotykasz trudności, masz podejście pełne spokoju i koncentracji.Zauważasz trudne emocje, takie jak lęk czy gniew, ale pracujesz nad nimi zamiast pozwolić im, aby przejęły kontrolę.
  • POZYTYWNE NASTAWIENIE. Masz umiejętność pozostania optymistyczną i zauważenia jasnej strony w każdej sytuacji. Utrzymujesz pozytywne nastawienie do siebie i do innych ludzi.
  • SAMOŚWIADOMOŚĆ. Wiesz, w czym jesteś dobra, do czego jesteś zdolna i jak inni Cię odbierają. Zdajesz sobie również sprawę z tego, że jesteś człowiekiem i nie oczekujesz, że jesteś perfekcyjna.
  • ELASTYCZNOŚĆ W ZACHOWANIU. Adaptujesz się i swoje zachowanie zgodnie z danymi okolicznościami. Potrafisz zauważyć większy obraz tego, co się dzieje, jak również zwracasz uwagę na szczegóły. Bierzesz też pod uwagę opinie innych ludzi, ale decyzje podejmujesz zgodnie z własnym Ja.
  • ZAPAŁ DO ROZWOJU. Wychodzenie ze strefy komfortu i nauka nowego sprawia Ci przyjemność, ekscytuje Cię. Zamiast udawania eksperta we wszystkim, chętnie odkrywasz i doświadczasz nowych rzeczy.
  • ZDROWIE I ENERGIA. Jesteś w kontakcie ze swoim ciałem, szanujesz je i słuchasz, czego potrzebuje. Masz poczucie, że energia w nim płynie swobodnie. Potrafisz zapanować nad stresującymi sytuacjami bez zachorowania.
  • CHĘĆ DO PODEJMOWANIA RYZYKA. Masz umiejętność działania, nawet kiedy sytuacja jest niepewna, gdy nie masz wszystkich odpowiedzi lub umiejętności.
  • SENS TEGO, CO ROBISZ. Masz ciągle rosnące poczucie zgody i harmonii pomiędzy różnymi częściami Twojego życia. Wybrałaś temat lub cel swojego życia.
Women Onward Basia Coaching

Teraz chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie.

W jakich sytuacjach brakuje Ci pewności siebie? Jak sobie z tym radzisz?

Pamiętaj, że wiele niesamowitych osób odwiedza tę stronę, aby poznać nowe narzędzia i inspirację. Twoja historia może być dokładnie tym, co ktoś inny potrzebuje teraz przeczytać, aby zainspirować się do zmiany i działania. Podziel się swoimi przemyśleniami i pomysłami w komentarzach.

Linki do innych postów, filmów itp. będą usunięte, ponieważ będą uznane za spam.

Dziękuję, jak zawsze, za czytanie, słuchanie i dzielenie się doświadczeniami z nami wszystkimi. Twoja życzliwość, hojność i entuzjazm są prawdziwym darem w moim życiu.

P.S. Jeśli ktoś, kogo znasz, usiłuje dowiedzieć się, co zrobić ze swoim życiem, podziel się tym postem. To naprawdę może jej pomóc!

Odwiedź mnie koniecznie na FacebookYouTubePatronite i Instagram

Koniecznie posłuchaj medytacji, którą dla Ciebie przygotowałam

Leave a Comment

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ