Co to jest medytacja i wizualizacja

Słuchając regularnie nagrań Women Onward uspokoisz swój umysł, sen, rozładujesz stres oraz polepszysz ogólną jakość swojego życia.

 

 

Procesy te są naprawdę potężne i działają na głębokich poziomach. Dodatkowo rozpoczniemy wnikliwe odkrywanie Siebie samej, Twojej wewnętrznej mocy i światła.

Bardzo się cieszę, że tu trafiłaś. Na tej stronie znajdziesz procesy i narzędzia, które mogą naprawdę odmienić Twoje życie.

Setki badań dowiodły, że medytacja poprawia nasze samopoczucie, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Jednak to, co przygotowałam tu dla Ciebie, jest czymś więcej. To głęboko transformujące przeżycia.

To, czego tu doświadczysz, to nie do końca medytacja, mimo że zwykło się tak to nazywać. Medytacja, jest starożytną praktyką. W dzisiejszych czasach jednak trudno jest nam zamknąć się na długie miesiące w jaskini, aby zagłębić się w sobie. Aby doświadczyć podobnych efektów możesz nauczyć się używać tych praktyk w naszym nowoczesnym świecie.

Medytacje wizualizacje women onward

Procesy wdzięczności, wybaczenia, oczyszczania, czy wizualizacja celów przyniosą Ci takie efekty, jakie nasi starożytni przodkowie doświadczali w odosobnieniu przez długie lata.

Nie musisz być specjalnie uduchowiona, ani posiadać jakichś nadzwyczajnych umiejętności.  Znajdziesz tu coś dla siebie, niezależnie od tego w którym miejscu na swojej ścieżce rozwoju się znajdujesz i jaki poziom świadomości w tej chwili osiągnęłaś.

Dzięki tym narzędziom będziesz rozwijać się jeszcze bardziej każdego dnia. A każda Twoja wewnętrzna zmiana będzie miała ogromny wpływ na otaczający Cię świat, ponieważ pracując nad sobą, działasz kolektywnie.

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wyobraźnia to język Duszy. Zwróć uwagę na obrazy, które tworzysz w swojej głowie, a odkryjesz wszystko, czego potrzebujesz, by czuć się spełnioną.

Nie ma tu, tak naprawdę żadnych reguł i zasad, to nauka zaufania sobie i akceptacji wszystkiego takie, jakie jest. Nie zastanawiaj się więc, czy to jak wykonujesz te procesy jest prawidłowe, bowiem Twój sposób jest prawidłowy, ponieważ jest TWÓJ!

Ważne jest, abyś się nie poddawała na początku i dała sobie ten piękny prezent, którym jest Twój czas i uwaga. Zasługujesz na to.

To czego tu się nauczysz odpowiada wielu godzinom odosobnionej medytacji. Moje programy są intensywne i przynoszą gruntowne zmiany. To jedna z najbardziej optymalnych form pracy nad sobą, jaką ja osobiście na ten moment znam.

Otwórz więc swój umysł i serce i wskakuj na pokład.

Moje wizualizacje pomogą odkryć Ci Twoją naturę i lepiej zrozumieć otaczający Cię świat. Są to procesy stworzone i dostosowane do współczesnego stylu życia. Zabiorą Cię one ze świata fizycznego i poprowadzą do wewnątrz. Każdy proces to niesamowita podróż w głąb siebie, która przyniesie Ci głęboką transformację.

Twoja świadomość zacznie się poszerzać i będziesz rozumieć coraz więcej rzeczy, ludzi i zjawisk. Kiedy zaczniesz poznawać siebie na głębszych, niż do tej pory poziomach będzie Ci łatwiej przejąć kontrolę nad swoim życiem.

Osiągniesz wewnętrzny spokój, będziesz lepiej spać, zaczniesz się bardziej cieszyć życiem, pozbędziesz się źródeł niepokoju i stresu, a przede wszystkim zbudujesz lepszą relację z samą sobą i otaczającymi Cię ludźmi. Kiedy Twój świat zacznie się zmieniać, odnajdziesz w sobie to niepowtarzalne uczucie połączenia z wszystkim wkoło. Twoje życie nie będzie już dotyczyło tylko Ciebie. Znajdziesz prawdziwy sens istnienia, coś, co będzie miało dla Ciebie potężne znaczenie i będziesz chciała się nim dzielić z innymi.

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez każdą fazę, od oczyszczania i uwalniania negatywnych energii i blokad, poprzez uspokajanie zabieganego umysłu, do kreowania przyszłości, której pragniesz.

Na mojej stronie znajdziesz cały wachlarz nagrań i narzędzi na różne tematy, tak, aby jak najlepiej sprostać Twoim potrzebom i pomóc Ci na danym etapie życia, w którym się obecnie znajdujesz. Wybierz te nagrania, które naturalnie przyciągną Twoją uwagę.

Medytacje i wizualizacje Women Onward

Kiedy zaczniesz regularnie pracować nad sobą, zmiany, na które czekasz pojawią się w Twoim życiu. Każdego dnia zauważysz jak jego jakość polepsza się.

Na początku praktykowanie wizualizacji może okazać się trudne lub dziwne, ale jak z każdą inną umiejętnością, którą chcesz w sobie rozwinąć, potrzebna jest praktyka. Daj sobie tydzień na codzienne słuchanie, aby wyrobić w sobie ten nowy nawyk. Pomyśl o intencji.

Co chciałabyś osiągnąć? Jak chciałabyś się czuć?

 

Jedyną rzeczą, którą będziesz musiała zrobić, to znaleźć kilka minut dziennie, gdzie nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzało, a Ty w spokoju będziesz mogła wygodnie usiąść lub się położyć. Wyłącz tv, social media, ustaw telefon na tryb samolotowy.

Zanurz się w ciszy i spokoju. Zanurz się w sobie.

Każde z nagrań słuchaj przez okres co najmniej 21 dni. Rób to codziennie, najlepiej wieczorem przed pójściem spać lub rano po przebudzeniu. I nie przejmuj się jeśli zaśniesz. Twój podświadomy umysł usłyszy i zaprogramuje pozytywne sugestie. Po zaledwie trzech tygodniach zauważysz, że zostały zakorzenione nowe zachowania. Po zakończeniu 3 tygodniowego programu, prawdopodobnie będziesz musiała od czasu do czasu odświeżyć go ponownie, kiedy poczujesz taką potrzebę.

Czy jesteś gotowa?

Zapraszam Cię serdecznie na niesamowitą podróż.

Rozgość się i wybierz coś dla siebie.

Pozdrawiam Cię ciepło

Do usłyszenia

Women Onward Basia Coaching

Teraz chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie.

Czego nowego dowiedziałaś się dzisiaj o sobie? Jak wpłynęły medytacje na Twój osobisty rozwój?

Pamiętaj, że wiele niesamowitych osób odwiedza tę stronę, aby poznać nowe narzędzia i inspirację. Twoja historia może być dokładnie tym, co ktoś inny potrzebuje teraz przeczytać, aby zainspirować się do zmiany i działania. Podziel się swoimi przemyśleniami i pomysłami w komentarzach.

Linki do innych postów, filmów itp. będą usunięte, ponieważ będą uznane za spam.

Dziękuję, jak zawsze, za czytanie, słuchanie i dzielenie się doświadczeniami z nami wszystkimi. Twoja życzliwość, hojność i entuzjazm są prawdziwym darem w moim życiu.

P.S. Jeśli ktoś, kogo znasz, usiłuje dowiedzieć się, co zrobić ze swoim życiem, podziel się tym postem. To naprawdę może jej pomóc!

Odwiedź mnie koniecznie na FacebookYouTubePatronite i Instagram

Sprawdź Medytacje, które dla Ciebie przygotowałam

Leave a Comment

Pobierz darmową medytację "Spotkanie z przyszłą Tobą"

POBIERZ